prace konopne
Tytuł pozycji
Pisarz treści na stronie internetowej
Opis

Hemp.com, Inc. potrzebuje utalentowanego autora treści do tworzenia atrakcyjnych postów na blogu, potrzebuje utalentowanego autora treści do tworzenia atrakcyjnych postów na blogu. potrzebuje utalentowanego autora treści do tworzenia atrakcyjnych postów na blogu. potrzebuje utalentowanego autora treści do tworzenia atrakcyjnych postów na blogu. potrzebuje utalentowanego autora treści do tworzenia atrakcyjnych postów na blogu, potrzebuje utalentowanego autora treści do tworzenia atrakcyjnych postów na blogu Konopi, potrzebuje utalentowanego autora treści do tworzenia atrakcyjnych postów na blogu. Wybrany kandydat powinien również być zorientowany na szczegóły, gracz zespołowy i zaangażowany w dotrzymywanie terminów. Preferowane będą osoby z dużą wiedzą na temat konopi przemysłowych, potrzebuje utalentowanego autora treści do tworzenia atrakcyjnych postów na blogu

Obowiązki
  • potrzebuje utalentowanego autora treści do tworzenia atrakcyjnych postów na blogu
  • potrzebuje utalentowanego autora treści do tworzenia atrakcyjnych postów na blogu, potrzebuje utalentowanego autora treści do tworzenia atrakcyjnych postów na blogu, potrzebuje utalentowanego autora treści do tworzenia atrakcyjnych postów na blogu, blogi i białe księgi
  • Aktywnie zarządzaj i promuj naszego bloga, i umieszczaj artykuły na odpowiednich platformach innych firm
  • Edytuj treść stworzoną przez innych członków zespołu
  • Analizuj wskaźniki content marketingu i wprowadzaj zmiany w razie potrzeby
  • Współpracuj z innymi działami, aby tworzyć innowacyjne pomysły dotyczące treści
Kwalifikacje

  • Znajomość przemysłu Konopi, Cbd, historia konopi i przemysł konopny
  • Znajomość taktyk marketingu cyfrowego, w tym SEO, e-mail marketing i analityka internetowa
  • Doskonałe umiejętności pisania, a także umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy
  • Zdolność do konsekwentnego dotrzymywania napiętych terminów
  • Doświadczenie w korzystaniu z WordPressa

Czas zatrudnienia
Zmienny
Przemysł
Konopi
Łączność

CustomerSupport@hemp.com

Rodzaj zatrudnienia
Staż
Początek zatrudnienia
10/1/2020
miejsce pracy
Możliwa praca zdalna
Odszkodowanie

Wynagrodzenie będzie zależeć od doświadczenia i początkowo będzie oparte na projekcie z możliwością przejścia na stanowisko w Hemp.com, Inc. z pensją zasadniczą

Godziny pracy
Elastyczne
Data opublikowania
wrzesień 15, 2020
Ważne przez
Styczeń 1, 2021
Zamknij okno modalne

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!