locuri de muncă de cânepă
Titlul poziției
Artist grafic intern
Descriere

Hemp.com, Inc. are nevoie de un designer grafic intern talentat pentru a se alătura echipei noastre. Suntem o industrie orientată spre viitor. cânepă companie în căutarea unui designer grafic talentat și informat, cu, idei creative și un ochi excelent pentru detalii creează medii digitale convingătoare. Căutăm pe cineva care ne va ajuta să ne extindem amprenta digitală și să creștem valoarea prin conținutul nostru online. Candidatul ideal ar trebui să aibă un istoric dovedit de a produce medii vizuale solide care cresc implicarea și conduc clienții potențiali. Candidatul de succes ar trebui, de asemenea, să fie orientat spre detalii, un jucător de echipă și angajat să respecte termenele limită. Se va acorda prioritate celor cu cunoștințe solide de cânepă industrială, un portofoliu puternic și dorința de a ne ajuta să falsificam cânepa ca viitor al sustenabilității.

Responsabilităţile
  • Pregătiți imaginile pentru a coincide cu postările sociale și de pe blog
  • Asistați cu actualizări ale site-ului web și ale blogului prin WordPress
  • Asistați cu actualizări colaterale și control al versiunii
  • Crearea diferitelor logo-uri pentru produse
  • Crearea și actualizarea diferitelor garanții de vânzări
  • Asistați la producția video (Tragere, Editare, etc.)
  • Alte proiecte atribuite
industrie
Cânepă
Calificările
  • Cunoștințe de bază despre machete, tipografie, compoziția liniei, culoare, și alte elemente de design grafic fundamentale
  • Abilități creative și analitice puternice
  • Capacitatea de a comunica și de a colabora eficient
  • Capacitatea de a respecta în mod constant termene limită stricte
  • Experiență în utilizarea WordPress
Contacte

CustomerSupport@hemp.com

Tipul de ocupare a forței de muncă
stagiu
Începutul angajării
10/01/2020
Locație lucrare
Lucru la distanță de la: Statele Unite ale Americii
Durata angajării
3-6 luni
compensație

Plata va depinde de experiență și inițial va fi bazată pe proiect, cu capacitatea de a trece într-un rol în cadrul Hemp.com, Inc. cu un salariu de bază.

Lucru
flexibil
Data înregistrată
Septembrie 15, 2020
Valabil prin
ianuarie 1, 2021
Închidere fereastră modală

Vă mulțumim pentru trimiterea cererii dumneavoastră. Vă vom contacta în scurt timp!